AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Kvalitní autobaterie se vyplatí

Když potřebujete spolehlivé auto, musíte si být jistí, že všechny jeho součástky fungují a jsou kvalitní. Nespolehlivost se u auta netoleruje. V případě, že vám to vaše vypoví službu, můžete si půjčit auto v půjčovně nebo od kamaráda, ale už je to komplikace. Základem spolehlivého auta je kvalitní autobaterie, která vaše auto nastartuje i v mrazu.

Dobrá značka autobaterie

Když si někdo udělá dobré jméno, znamená to, že nabízí kvalitní služby a odvádí dobrou práci. V případě akumulátorů se značka buduje dlouho, protože konkurence je široká. Ale kdo již na trhu jméno má, zůstává mu navždy.

Bezúdržbové autobaterie

S údržbovými autobateriemi se ještě můžeme setkat, ale komu se chce ke všem starostem ještě hlídat hladinu elektrolytu a dolévat destilovanou vodu? Moderní autobaterie jsou již bezúdržbové, čili nedoléváme destilovanou vodu. U bezúdržbových autobaterií jsou dolévací otvory zaslepené nebo tam už vůbec nejsou. Bezúdržbové kvalitní akumulátory mají delší životnost, úbytek objemu vody je menší díky speciálním přísadám v elektrodách. Pokud plánujete s autem delší dobu nejezdit, vyjměte ji z vozu, dobijte do plna a uložte na suchém místě s teplotou přes 10°C.

Kde koupit autobaterie?

Při koupi nového akumulátoru se budete řídit cenou a kvalitou.
Už jistě víte, který typ se hodí pro vaše vozidlo, proto nyní potřebujete udělat dobrý nákup. Vybírejte z nabídky autobaterií Varta, Starline nabo ComBatt. Aniž se zvednete ze židle, máte možnost si vybrat kvalitní autobaterie v internetovém obchodě, kde najdete nabídku osvědčených značek akumulátorů. Využijte akční nabídku u baterií Starline a ComBatt - vraťte jakoukoliv starou baterii při osobním odběru a při platbě v hotovosti dostanete slevu 10%. Nakupte nad 4800 Kč a neplatíte dopravu.

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři