AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Jak vybrat kvalitní autopůjčovnu?

Pokud máte auto v servisu nebo automobil nevlastníte a potřebujete si ho zapůjčit, stojíte před rozhodnutím výběru kvalitní autopůjčovny.

Nejlepší výběry jsou vždy na základě osobní zkušenosti či doporučení, pokud však nic takového nemáte, je možné se řídit několika body tak, aby Vás zapůjčení automobilu stálo adekvátní a ne předraženou částku.

Autopůjčovna Praha Travel Car s.r.o. doporučuje zaměřit se na několik faktorů, které zapůjčení automobilu zbytečně prodražují:

Zřídka budete například potřebovat zvláštní extra pojištění. Zapůjčení automobilu často nutná nájemce k utracení dalších peněz na havarijní a jiné pojištění. Autopůjčovny již však v 99% případů mají auta pojištěny automaticky, zvláštní připojištění tedy není třeba.

Občasnou fintou autopůjčoven je kontrola benzinové nádrže, kterou některé půjčovny chtějí vracet plnou. Pokud tak neučiníte, zaplatíte nakonec za toto opomenutí autopůjčovně více, než kolik byste zaplatili na u benzinové pumpy za doplnění nádrže.

S automobilem se také vraťte včas, vrátíte-li vaše auto pozdě, může půjčovna účtovat více peněz ? jako byste měli auto v pronájmu další celý den - někdy i vyšší sazbou. Pokud se chystáte přijet pozdě, zavolejte autopůjčovně a vysvětlete jim svou situaci. To může pomoci. Také si nechte objasnit, jaké poplatky budete muset možná zaplatit.

Některé autopůjčovny požadují poplatky i za zapůjčení různých věcí ? např. dětské sedačky. Je tedy vhodné mít dětskou autosedačku vlastní, pokud si automobil půjčujete častěji, jistě se tato investice vyplatí.

Jak vybrat kvalitní autopůjčovnu v Praze?

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři