AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Autopůjčovna v Praze, půjčovna aut Travelcar

Autopůjčovna Travel Car - Praha nabízí velký výběr kvalitních vozů pro vaše podnikání nebo rekreační účely. Na našich stránkách si můžete zobrazit nabízené automobily různých modelů - kabriolety, SUV, minivany i speciální auta. Autopůjčovna poskytuje výjimečnou škálu vozů na rezervaci a pronájem.

Autopůjčovna Travel Car nabízí vždy nějakou akci či slevu pro jednorázové i dlouhodobější pronájmy automobilů. Máme pobočky nejenom v Praze, ale i v dalších velkých českých městech ? Brno, České Budějovice, Plzeň. Automobil lze samozřejmě dodat i do dalších měst.

Travel Car je autopůjčovna Praha pro garantovanou kvalitu a nejnižší sazby zapůjčení automobilů na denní, týdenní i obchodní zapůjčení automobilů. Automobil můžete rezervovat přímo z našich stránek.

Všechny vozy autopůjčovny Travel Car jsou pojištěny. To samozřejmě využijete především v případě autonehody nebo při výměně automobilu v případě poruchy.

Pro firmy nabízíme možnosti krátkodobého, střednědobého a dlouhodobého pronájmu vozidel. Platíte pouze měsíční splátky a svůj ostatní finanční kapitál můžete použít na další rozvoj společnosti. Nabízíme různé akční nabídky a cenové hladiny. Konkrétní cenu na požádání vypočítáme přesně dle vašich požadavků.

Pro malou i velkou firmu Vám rádi připravíme speciální nabídku šitou na míru v případě krátkodobých i dlouhodobých pronájmů vozidel. Pokud máte zájem o vozidlo, které není v současné době v naší nabídce, tak v případě dlouhodobého pronájmu Vám takové vozidlo pořídíme.

Autopůjčovna poskytuje službu transfer po České republice, ale i do měst střední Evropy, přepravu na letiště, pořádání výletů, přepravu na svatbách, promocích, výročích a jiných oslavách.

Další informace včetně kontaktu naleznete na našich stránkách - Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři