AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Autopůjčovna Travelcar

Autopůjčovna Travel Car je rozšířena ve významných městech po celé České republice. Naleznete ji v Praze, Brně, Českých Budějovicích i Plzni. Autopůjčovna nabízí desítky automobilů.

Autopůjčovna Praha - Travel Car nabízí nejlepší garantované ceny. Kromě klasických menších automobilů lze u nás zapůjčit i velká rodinná auta a SUV a terénní vozidla. Pro dlouhodobé zapůjčení nabízíme skvělé slevy.

Pronajímáme automobily pro každou příležitost, včetně minivany, minibusy i VIP vozy včetně řidiče. Pro firmy nabízíme možnosti krátkodobého, střednědobého a dlouhodobého pronájmu vozidel. Platíte pouze měsíční splátky a svůj ostatní finanční kapitál můžete použít na další rozvoj společnosti. Nabízíme různé akční nabídky a cenové hladiny. Konkrétní cenu na požádání vypočítáme přesně dle vašich požadavků.

Na našich stránkách vždy naleznete zajímavé akce a slevy. Autopůjčovna Praha ? Travel Car pracujeme na tom, abychom Vám přinesli nejlepší nabídky pronájmu aut za výhodné ceny. Pro naše klienty zajistíme i ubytování. Náš vozový park je pravidelně kontrolován a má pravidelnou údržbu k zajištění nejvyšší úrovně kvality a bezpečnosti. Automobil je možné zapůjčit i do zahraničí. Naše automobily mají široký rozsah pojištění.

O dalších informacích se informujte na našich stránkách - Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři