AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Autopůjčovna Praha, půjčovna aut

Pokud Vám nabourali auto, poskytneme Vám náhradní vůz zdarma! Zapůjčení vozu projednáme s pojišťovnou viníka. Půjčení vozu není vázáno na servis, kde chcete Váš automobil opravit. Kontaktujte nás pro zjištění podrobností.

Autopůjčovna Travel Car již několik let poskytuje standardní i nadstandardní služby autopůjčovny. Na našich stránkách se můžete podívat na široký výběr vozů, který poskytujeme, včetně luxusních či VIP vozidel.

Nadstandardními službami lze hodnotit např. pronajmutí vozidla i s řidičem, zajištění dopravy na svatbách, oslavách či dalších akcích, zapůjčení navigace či dětské sedačky apod. Pro stálé zákazníky máme i stálé slevy.

Od září zprovozňujeme naši půjčovnu i v Brně ? vyzvednout či navrátit automobil v tuto chvíli tudíž můžete v několika městech ? Autopůjčovna Praha, České Budějovice a nově i Brno.

Pokud potřebujete vycestovat do zahraničí, není problém zapůjčení automobilů do celé Evropské unie. Nabízíme i možnost pronajmutí luxusní limuzíny či minibusu do EU.

Jsme připraveni Vám poskytnout automobil 24 hodin denně, 7 dní v týdnů ? neváhejte a kontaktujte nás na našich stránkách - Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři