AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Autopůjčovna Praha slevy

Autopůjčovna Travel Car nabízí aktuálně slevy až 20% již od tří dnů zapůjčení automobilu. Autopůjčovna Praha nabízí zapůjčení automobilů nejenom v Praze, ale i v Brně, Plzni i Českých Budějovicích. Na našich stránkách vždy naleznete zajímavé aktuální nabídky a slevy. Naše autopůjčovna Travel Car Vám zapůjčí automobil i do zahraničí.

Autopůjčovna Praha nabízí široký výběr vozidel pro osobní i obchodní potřeby. Možnosti pronájmu automobilů sahají od ekonomických a kompaktních vozů až k VIP vozům, SUV i minivanům. Nabízíme velmi výhodné sazby na široký výběr pronájmu automobilů.

Naše vozidla si můžete objednat na našich stránkách online. Firemní zákazníci mohou využívat dlouhodobé podnájmy vozů za super ceny. K vozidlům je možné dodat i řidiče, navigaci, autosedačku pro děti či další vybavení.

I když jste si pronajali auto mnohokrát v minulosti, je hodně věcí, které je vhodné před výběrem půjčovny zkontrolovat. Otázkou je samozřejmě cena, autopůjčovna Praha Travel Car nabízí ty nejvýhodnější ceny na českém trhu. Navíc nabízíme zajímavé slevy. Ceny si můžete zjistit sami porovnáním cen na internetu různých autopůjčoven. Naše publikované ceny jsou konečné a nezapočívají se do nich další skryté poplatky a přirážky.

Důležité je se i rozhodnout pro určitou značku a velikost automobilu, je třeba zvážit, zda opravdu potřebujete veliké auto nebo postačuje raději menší, ale o mnoho levnější.

Vyberte si svůj automobil na našich stránkách a kontaktujte nás online - Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři