AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Vybavení dílen, dílenské vestavby do aut

Vybavujete dílnu, dílenské pracoviště nebo servisní vozidlo? Poptáváte kvalitní dílenský nábytek, dílenské vestavby do aut? Seznamte se s nabídkou firmy LOGiMAN s.r.o..

Dílenské pracovní stoly a ponky nabízíme v mnoha variantách, součástí sortimentu jsou také nejrůznější komponenty pracovních stolů, kontejnery a další doplňkové příslušenství, včetně energokanálů, rozvodů a osvětlovacích těles.

Potřebujete-li stoly pro pracoviště s vyšším stupněm zátěže (strojírenské, opravárenské či tovární provozy), vybírat můžete z široké škály stolů a kontejnerů řady PROFI. Kontejnery k dílenským stolům řady PROFI se vyznačují možností volby nosnosti zásuvek a následnou individualizací prostřednictvím nejrůznějšího příslušenství. Kontejnery řady PROFI odolají i extrémní zátěži kladené na profesionální dílenský nábytek. Nosnost systémových zásuvek kontejnerů řady PROFI dosahuje až 180 kg. Tento typ kontejnerů je ideální pro provozy, kde je požadován lehký a tichý chod zásuvek i při jejich maximálním zatížení.

Pokud vybavujete provoz s nižším maximálním zatížením, například elektromontážní pracoviště či kompletační provoz, kde nároky kladené na dílenský nábytek nejsou tak vysoké, doporučujeme řadu UNI. Nosnost systémových zásuvek kontejnerů řady UNI je nižší (do 40 kg) a vnitřní prostor zásuvek umožňuje členění pouze v jednom směru. Nárokům lehčích provozů však kontejnery UNI plně vyhovují.

Námi dodávané pracovní stoly a dílenské ponky i systémové komponenty splňují požadavky moderní výroby. Vyznačují se kvalitním dílenským zpracováním, odolnou konstrukcí a precizní povrchovou úpravou.

V případě zájmu dodáme i kompletní sestavy dílenských stolů, na míru Vašim představám. Vzájemnou kombinací kontejnerů, desek, stolových noh, polic a dalšího příslušenství je možno vytvořit pracoviště, které přesně respektuje nároky vašeho provozu. Vzájemnou kombinací součástí dílenských pracovních stolů a dalšího příslušenství je možné vytvořit nepřeberné množství jedinečných kombinací na míru každému pracovišti. Dílenské pracovní stoly a jejich sestavy je možné využít v širokém spektru průmyslových oborů.Jsme schopni dodat již navržené sestavy, nebo spolu s Vámi, v souladu s Vašimi požadavky, nakonfigurovat sestavy na míru Vašemu provozu.

Vybavujete servisní vozidlo? Navrhneme a vybudujeme pro Vás pojízdnou dílnu na míru vašim představám. Zadejte nám značku Vašeho vozu, rozvor a výšku střechy, Vaši představu vnitřního rozložení regálové vestavby, případně si vyžádejte návštěvu vzorového vozidla a na místě s naším obchodníkem řešte své požadavky. Dodáváme: hliníkové vestavby do aut, kombinované vestavby z oceli a hliníku, výsuvné podlahy, výsuvné desky do aut, nájezdové plošiny do aut, pevnostní podlahy do vozidel a další.

Dílenské vestavby do aut mohou obsahovat zásuvky, police, vany, boxy, skříňky s dvířky, držáky na lahve, pracovní desky výsuvné nebo sklápěcí, perforované panely na nářadí, police na kufříky a další regály do aut a vozidel.

Vždy respektujeme individuální požadavky každého klienta a podmínky daného provozu či pracoviště. Cenové nabídky vytváříme na základě konkrétních poptávek. Jsme schopni poskytnout velmi zajímavé individuální slevy.

 

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři