AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Opravy laku a alu kol disků Praha

Paint Fix Pro Praha využívá speciální postupy k opravě menších a středně velkých poškození laku, a to bez nutnosti výměny dílu nebo při opravách velkých ploch na automobilu. Tato služba zákazníkům šetří v drtivé většině mnoho času i peněz, jelikož oprava laku auta Praha je většinou hotova během pár hodin (1-3 hodiny), což znamená, že můžete ráno přistavit auto a při polední pauze si jej vyzvednout.

Příkladem pro opravy laku auta Praha jsou nárazníky, lemy blatníků u kol, sloupky u předních oken, zrcátka, kliky dveří, disky nebo prahy. Zatímco větší plochy poškození laku, jakými jsou škrábance od vandalů vedoucí přes celý bok auta, jsou posuzovány individuálně na místě.

Výhodou opravy laku auta Praha je oproti klasickému přelakování to, že když se klient v budoucnu rozhodne prodat automobil a při prodeji se přeměřuje tloušťka laku na vozidle, tak zákazník může argumentovat, že byla provedena jen menší oprava, respektive nebylo auto nikterak více bouráno. Především zanechání originálního dílu na vozidle je u majitelů nových aut velice žádané.

Oprava alu kol Praha probíhá obdobně, bez dlouhého čekání je opraven disk, pokud se tedy nejedná o více kol najednou. Termín dokončení je tedy během jediného dne a oprava alu kol disků je i často možná bez přezouvání pneumatiky nebo sundání celého kola.


Ing. Jan Luxemburk

+420 604 243 484
info@paintfixpro.cz


Sárská 133, 155 00 Praha 5 - Zličín

Potřebujete opravit klíčem poškrábaný lak auta od vandalů?

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři