AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Montáž 2DIN autorádia do Ford Transit

 

Oblíbený dodávkový automobil, který mnoho lidí obdivuje hlavně pro jeho celkovou praktičnost. I v něm si pochopitelně budete moci vychutnat zážitek z kvalitního poslechu hudby. Ten začíná tím, že si vyberete správné 2DIN autorádio. Následný postup už je celkem jednoduchý, jelikož nespočívá v ničem jiném, než v nutnosti autorádio namontovat. A jak na to? Podívejte se společně s námi.
 

Demontáž současného autorádia

Ta není nic složitého a proběhne stejně, jako u jakéhokoliv jiného typu vozu. Nejprve je třeba si opatřit speciální klíče, díky kterým snadno uvolníte zámky. Poté už by mělo jít autorádio ze stávajícího otvoru snadno vysunout. Jakmile je venku, stačí odpojit jednotlivé kabely. Ty si přichyťte na místo, odkud vám nesklouznou zpět do montážního otvoru. Ulehčí vám to budoucí zapojení, jelikož je nebudete muset hledat v nepřístupných místech vozu.

Instalujte nezbytné součásti

Různé modely Fordu Tranzit a pochopitelně i různé modely autorádií mohou znamenat, že se neobejdete bez různých nezbytných součástí, bez kterých montáž nebude možná. O jaké se jedná? Předně to může být hlavně redukční rámeček do vozu Ford Transit, který použijete k tomu, abyste přizpůsobili velikost montážního otvoru vašemu autorádiu. Dále je možné, že budou potřeba redukce, pomocí kterých nové rádio jednoduše zapojíte. Mezi další možné instalace může patřit třeba i ovládání na volantu, pokud je součástí nového rádia. To vše instalujte právě v tuto chvíli.
 

 

Připojte nové autorádio

V tuto chvíli přichází na řadu samotné zapojení autorádia. Díky použitým redukcím a díky standardizovaným konektorům už se jedná o daleko jednodušší činnost, než tomu bylo dříve. Přesto je stále nutné myslet na několik nezbytných pravidel. Ty pochopitelně souvisejí třeba s tím, že je nutné správně zapojit jak jednotlivé reproduktory, tak i napájecí kabel, nebo případná jištění a další věci, které zajistí bezproblémové a také bezpečné fungování.
 

 

Vložte do montážního otvoru

Je vše zapojeno, jak má? Pokud ano, můžete své nové autorádio pro vůz Ford Tranzit vložit do montážního otvoru. Podobně, jako jste se na začátku snažili odemknout zámky, musíte nyní docílit toho, abyste slyšeli jejich zaklapnutí. To je jasná ukázka toho, že nové rádio sedí na svém místě. Můžete to ještě zkusit několika pohyby, a pokud je vše skutečně v pořádku, je montáž za vámi.
 

 

I když vše vypadá celkem jednoduše a celkem snadno, je třeba mít určité zkušenosti a znalosti. Pokud je nemáte, je lepší raději zvolit zapojení v profesionální dílně. Nejenom, že si díky tomu ušetříte starosti a také čas, ale můžete si být jistě také tím, že vše budete zapojeno správně. Neriskujete tak případné problémy, spojené například i se zkratem, který může plynout ze špatných postupů.

 

 

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři