AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Jak zabezpečit váš automobil? Spolehlivým autoalarmem!

Ne každý z nás má možnost parkovat své auto v dobře uzamčené a bezpečné garáži. Navíc při výletech, cestování do práce či za nákupy stejně své auto musíte svěřit osudu veřejných a více či méně hlídaných parkovišť. Zvyšte tedy bezpečnost svého vozu instalací autoalarmu.

Hýčkejte si svůj majetek

Možná svému autu dopřáváte kvalitní benzín či naftu a nešetříte ani na mycích programech. Aby však vaše auto zůstalo ve vašem vlastnictví, včetně vnitřního vybavení oblíbeným rádiem či GPS navigací, pak rozhodně nešetřete na zabezpečení a vyberte si z bohaté nabídky autoalarmů.

 

 

Elektronické zařízení s názvem autoalarm ochrání vaše vozidlo před odcizením či vykradením a velice důrazně upozorní nejen vás jako majitele, ale i široké okolí, že se v okolí vašeho auta děje něco nekalého.

Jednocestný alarm

Vyniká dobrou cenovou dostupností a snadném ovládání funkcí. Na dálku můžete alarm snadno aktivovat i odblokovat a ovládat i jeho rozšířené funkce, podobně jako televizi dálkovým ovladačem.

 

O případném vnuknutí či poškozování vozu se dozvíte díky výrazně hlasité siréně, která

upozorní nejen vás, ale i široké okolí.

Dvoucestný alarm

Díky obousměrné komunikaci mezi dálkovým ovladačem – pagerem - a vaším vozem získáte nejen rozšířenější funkce, ale také výrazně vyšší uživatelský komfort.

 

Dvoucestný alarm zvládne signalizovat poplach pípáním či vibracemi přímo na vašem pageru, vzdálenost účinku je pak závislá na povaze terénu, obvykle to jsou stovky metrů.

GSM alarm

Je vlastně vyšší třídou dvoucestného alarmu a dokáže vám o poplachu dát vědět na mnohem větší vzdálenost – stačí, pokud je automobil v dosahu GSM signálu.

 

Velkou výhodou, kterou GSM autoalarm přináší je fakt, že dokáže informaci o poplachu zaslat na váš mobilní telefon formou zprávy či dokonce prozvoněním.

GPS alarm

Je v podstatě nejvyšší elektronické zabezpečení pro váš vůz – skutečný autolokátor, který vám dokáže na mobilním telefonu i digitální mapě ukázat přesnou polohu vašeho vozidla s přesností na +/- 10 metrů.

 

Zpětně jde dohledat i historii poloh a přesnou trasu jízdy a bezpochyby lákavě zní – obzvláště u luxusních vozidel – i možnost napojení na pult centrální ochrany. Pokud si stále nejste jistí, potěší vás i fakt, že pojišťovny u vozidel vybavených GPS alarmem poskytují i výraznou slevu na pojištění auta.

 

A nezapomeňte – kvalitní zabezpečovací zařízení vyžaduje i odbornou a přesnou montáž, jen tak bude autoalarm fungovat tak jak má.

 

TIP: Pokud hledáte dárky pro milovníky aut, vyberte si z nabídky na limeo.cz – najdete zde tipy na dárky pro každou příležitost.

 

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři